Komici Bratislavského Kaviáru

Bratislavský Kaviár je show, ktorá Vám naservíruje dianie za uplynulý mesiac v humoristickom náleve najvyššej akosti. Padre de Famiglia, vedúci výroby JRD a všeobecný pán intergalaktického humoru Jakub Lužina spolu so svojím ledva ľudským krívajúcim pomocníkom Matej Moškom trpezlivo navigujú aktuálne témy pomedzi bezhlavú paľbu ešte bezhlavejších komikov.

Tri Mýtické postavy slovenskej stand-up scény odhalia svoje vedomosti a okrem vašej priazne sa budú biť aj o body v otvorenej vojne poínt a vedomostí v súťaži, ktorej nerozumie ani pánboh. Pravidla nejasné, zábava zaručená.

💩 Jakub Lužina

Komik, autor škôlkohier, kvízmajster a majiteľ výhradných práv na srandu z čohokoľvek a kohokoľvek rozširuje svoje portfólio o moderovanie Bratislavského kaviáru. Svoju novú úlohu si vymyslel preto, aby mohol pokutovať hosťujúcich komikov za akútnu absenciu humoru a testovať ich z vedomostí o problémoch prvého sveta.

🧙 Matej Moško

Doktor divadla, scenárista, expert powerpointu a hrdý majiteľ dvoch kryptomačiek si v novej show vezme na starosť úlohu subdimenzionálne audiovizuálneho, ale organicky simultánneho guľôčkového počítadla. Keďže oprávnenú aj neoprávnenú kritiku zvláda prijímať bez mihnutia oka, bude pri Lužinovi sedieť najbližšie.

🐼 Joe Trendy

Dieťa internetu, milovník showbiznisu a urážania ľudí. Dokáže sa uraziť aj na komplliment. Sám seba považuje za najlepšieho človeka na svete a zároveň najskromnejšieho.

🤵 Matej Adámy

Komik bez chochmesu, bez úcty a druhého páru topánok. Nikdy neviete, či vás prebodne pohľadom alebo slovom, alebo len tak zo srandy, preto sa mu väčšina ľudí radšej vyhne.

🎅 Samo Trnka

Televízny komik, ktorý sa dal na stand-up, lebo si myslel, že je to také ľahké, že to zvládne aj on. Nezvládol, urazil sa a z trucu začal robiť stand-up, kým mu nepôjde naozaj dobre. Ako to dopadlo, vieme: ešte stále ten stand-up robí.

🥚 Tomáš Hudák

V panteóne slovenského humoru stojí na počiatku všetkého trápneho, čo národ pod tlakom kvantity prijal za štandard. Majster očakávaných poínt a neskorých príchodov. Vie dokonale imitovať sám seba a neváha pre srandu ísť aj za svoje limity – rozumej spievať a tancovať. Skrátka lacnejšia verzia Miša Hudáka.

🧚‍♂️ Jakub Gulík

Jakubovi nie je nič sväté. Obeťou jeho vtipov sa stane ktokoľvek – nezastaví sa pred nikým a pred ničím. Najviac od neho schytávaju ľudia, ktorí sa vo chvíľach jeho verbálnych útokov nenachádzajú v miestnosti. Najlepšie ani v tom istom meste. Najviac úderov dostávaju tí, ktorí vlastne ani netušia o Jakubovej bezvýznamnej existencii. Jakub je stratég humoru, vie ako ostať v bezpečí.

🍋 Jakub Ťapák

Usilovný tanečník, ktorý po stovkách prehratých súťaží a 13 rokoch drenia zistil, že to menej bolí, keď na pódiu drie iba ústami. Preto, aby konečne nebol na smiech, začal robiť standup.

🎙️ Tono S.

Majster slovných hračiek, pán Slova a strážca Rytmu dostane v Kaviári úlohu byť smiešny bez chytľavého podmazu. Buď to zvládne a bude zábavný, alebo nie a bude smiešny. Je to hip alebo hop!

👨‍🚒 Gabo Žifčák

Svojho času známy ako jeden z troch Brafčákov, neskôr sa zamiešal do náboženských bojov a pre internet namiešal niekoľko nezabudnuteľných drinkov. Vrchný klerik cirkvi Svedkov Liehovových medzi svoje záľuby zamiešal aj humor. A miešať vie Gabo dokonale.

🌮 Jano Gordulič

Prvý a posledný slovenský standup komik, ktorého miluje aj tvoja babka. Aby mu už ľudia nedávali podpisovať balíky, začal mať silné reči. Vďaka tomu sa úspešne posunul od podpisovania k pečiatkovaniu.

🗿 Majo Psár

Na začiatku svojej kariéry ukrytý za psedonymom Mladý Hejter profesionálne nenávidel všetko, čo mu stálo v ceste. Na vrchole svojej profesionálnej dráhy sa už sám ukrýva za vlastné čelo, ktoré je veľkolepým útočiskom všetkých jeho instantných nápadov na slovné hračky a iné psárkazmy.

Presvedčili sme ťa?

Na každom Bratislavskom Kaviári je iná zostava hostí a rozprávame o iných aktuálnych témach.